/Files/images/гуртки17-18.jpg

/Files/images/Відкритий простір.JPG

Створення мирного середовища як умови встановлення демократичних цінностей є орієнтиром для розбудови держави. Враховуючи сучасний етап соціокультурного розвитку України, необхідно констатувати зміну уявлень про шляхи вирішення конфліктів.

Вирішення означених проблем актуалізує питання побудови безпечного, мирного освітнього простору, який передбачає впровадження в систему освіти технології вирішення конфліктів шляхом співробітництва. Саме такі технології пізнають гуртківці «Відкритого простору».

Рушійним і найдієвішим методом співпраці гуртківців є Open Space Technology – це креативний метод провадження діалогу/дискусій в групах від 8 осіб, що застосовується для стратегічного розвитку, пошуку рішень у проблемних ситуаціях, розвитку команд, у роботі в «групах за інтересами» і т.д. «Відкритий простір» діє завдяки високому рівню зацікавленості учасників, цілеспрямованої відповідальності та натхненної свободи.

Метою гуртка є створення умов для формування громадянських та соціальних компетентностей здобувачів освіти, що передбачає виявлення ними конфліктологічної компетентності, вмінь і навичок вирішення конфліктів мирним шляхом, ненасильницької поведінки та громадянської позиції.

Військово-патріотичний гурток

Літературно-краєзнавчий гурток

Кiлькiсть переглядiв: 323

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.