Тематика засідань педагогічної ради

Засідання педагогічної ради (від 16.03.2020 р.)

1. Про виконання рішень попередньої педради (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В., Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

2. Компетентнісний підхід до освітнього процесу через наскрізні вміння здобувачів освіти (Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

3. Про обговорення проведення конкурсного відбору проєктів підручників для 3, 7 класів (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В., Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

4. Про організацію освітнього процесу із використанням дистанційних технологій навчання (Директор закладу Білан Т.Л.)

Засідання педагогічної ради (від 09.02.2020 р.)

1. Про виконання рішень попередньої педради (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В., Заступник директора з НВР Шмаль В.А., Заступник директора з НВР Тризно Л.В.)

2. Якість освіти, як ключова категорія нової парадигми освіти, як основа політики (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

3. Ознайомлення із проєктом Статуту закладу (Директор закладу Білан Т.Л.)

4. Ознайомлення з наказом по закладу «Про аналіз результатів моніторингових досліджень за І семетр 2-4 класах, 5-11 класах з основних предметів» (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В., Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

5. Про обговорення заходів щодо якості знань учнів 11 класів та результатів ДПА (ЗНО) (Директор закладу Білан Т.Л.)

6. Про підсумки навчально-виховної діяльності та виконання навчальних планів та програм за І семестр (Директор закладу Білан Т.Л.)

7. Інформація про навчальні досягнення учнів 9, 11 класів за підсумками І семестру (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

8. Про підсумки предметних олімпіад та конкурсів (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

9. Про виконання та погодження плану з підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу на 2020 н.р. (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

10. Про схвалення плану заходів щодо попередження булінгу (цькування) у закладі освіти (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

11. Про адаптацію учнів 1, 5 класів (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В., Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

12. Про результати вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень школярів (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В., Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

13. Про проведення навчальних екскурсій у початкових класах (Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

Засідання педагогічної ради (від 06.11.2019 р.)

1. Про виконання рішення педагогічної педради (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В., Заступник директора з НВР Шмаль В.А., Заступник директора з НВР Тризно Л.В.)

2. Виховний аспект здобувачів освіти в організації якісного забезпечення освітнього процесу (Дебати «За і проти»)

3. Забезпечення внутрішньої системи якості освіти через аналіз моніторингових досліджень здобувачів освіти закладу ІІІ ст. (Директор закладу Білан Т.Л.)

4. Про обговорення та схвалення Положення про академічну доброчесність у ЗЗСО І-ІІІ ст. (Директор закладу Білан Т.Л.)

5. Формування оцінювання – необхідна умова інтегрованого навчання в НУШ – це крок до забезпечення якості освіти (Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

Засідання педагогічної ради (від 30.08.2019 р.)

1. Про виконання рішень попередньої педради (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

2. Вибори секретаря педагогічної ради школи на 2019-2020 н.р. (Директор закладу Білан Т.Л.)

3. Підсумки освітньої діяльності за 2018-2019 н.р. та обговорення питань щодо організованого початку 2019-2020 н.р. і нормативної бази освітнього закладу на 2019-2020 н.р. (Директор закладу Білан Т.Л.)

4. Обговорення рішення колегії управління Жмеринської міської ради (Директор закладу Білан Т.Л.)

5. Про компетентнісний підхід до освітнього процесу через наскрізні вміння здобувачів освіти (Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

6. Про створення багатоманітного світу і простору для кожної особистості, яке належить дітям в умовах НУШ (Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

7. Про схвалення освітніх програм ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (Заступник директора з НВР Шмаль В.А. та Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

8. Ознайомлення та погодження річного плану на 2019-2020 н.р. та стратегії розвитку освітнього закладу на 2019-2024 н.р. (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

9. Ознайомлення з навчальним планом та варіативною складовою на 2019-2020 н.р. (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В. та Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

10. Про продовження навчання дітей з ООП в інклюзивних класах (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

11. Ознайомлення вчителів з нормативними документами, Методичними рекомендаціями щодо викладання навчальних предметів у 2019-2020 н.р., «Інструкцією з ведення класних журналів», Методичними рекомендаціями щодо заповнення класного журналу 1-2 кл. НУШ (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В. та Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

12. Ознайомлення з правилами внутрішнього трудового розпорядку в школі та посадовими інструкціями (Директор закладу Білан Т.Л.)

13. Про дотримання єдиного мовного та орфографічного режиму (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

14. Про особливості оцінювання учнів початкових класів в процесі діяльності вчителя (Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

15. Про доцільність використання вчителями друкованих планів –конспектів та використання індивідуальних планів-конспектів уроків (Директор закладу Білан Т.Л.)

16. Про вивчення курсу за вибором «Хореографія» у 1-4 кл. (Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

17. Про зміни до режиму роботи школи у 2019-2020 н.р., в зв’язку із введенням ІІ зміни (Директор закладу Білан Т.Л.)

18. Про організацію передшкільної освіти (Заступник директора з НВР Шмаль В.А.)

19. Обговорення та аналіз підручників для 1-2 кл. та використання зошитів з друкованою основою з грифом МОН у навчальному закладі (Заступник директора з НВР Шмаль В.А. та Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

20. Про погодження вибору модулів з фізичної культури на 2019-2020 н.р. (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

21. Про ведення комплексних планів виховної роботи класними керівниками 1-11 класів (Заступник директора з НВР Тризно Л.В.)

22. Про створення Ради безпечного освітнього середовища у школі (Заступник директора з НВР Тризно Л.В.)

23. Про залишення на повторне навчання (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

24. Про організацію дистанційного навчання (Заступник директора з НВР Вергеліс Л.В.)

Кiлькiсть переглядiв: 23

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.