Підсумки участі учнів школи в мовних конкурсах
Підсумки участі учнів школи в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад 2021-2022 н.р.
Результати участі учнів школи у II етапі 2018-2019 н.р. Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
№ п/п | Предмет | Класи | Місце | Призери | Учитель |
1. | Укр. мова і література | 8 | І | Болістовська Анастасія | Адамусик І.В. Москвічова С.М. |
8 | ІІ | Слюсар Дар’я | Адамусик І.В. Москвічова С.М. | ||
9 | ІІІ | Кара Анна | Магдій Л.В. | ||
2. | Історія | 8 | ІІ | Болістовська Катерина | Харчук Т.І. |
9 | ІІ | Сторожук Анастасія | Капелюх Ю.В. | ||
9 | ІІІ | Шевченко Артем | Капелюх Ю.В. | ||
11 | І | Зінченко Віктор | Капелюх Ю.В. | ||
11 | І | Шевчук Ірина | Іванишин О.О. | ||
3. | Біологія | 8 | І | Киринюк Софія | Труш Ж.Г. |
8 | ІІ | Бігас Крістіна | Труш Ж.Г. | ||
9 | І | Войтович Богдан | Вергеліс Л.В. | ||
10 | ІІ | Круковська Анастасія | Труш Ж.Г. | ||
4. | Хімія | 7 | І | Пасічніченко Іван | Білан Т.Л. |
7 | ІІІ | Самсонюк Анатолій | Білан Т.Л. | ||
11 | І | Крохмаль Анна | Лавренчук Т.В. | ||
11 | ІІ | Підгрушна Марина | Лавренчук Т.В. | ||
5. | Фізика | 9 | І | Войтович Богдан | Шевченко Л.І. |
9 | ІІ | Дідух Назар | Шевченко Л.І. | ||
11 | І | Коваль Катерина | Мадіянська К.Д. | ||
6. | Географія | 9 | ІІІ | Войтович Богдан | Кравченко Т.М. |
10 | ІІІ | Шклярук Артем | Кравченко Т.М. | ||
10 | ІІ | Сторожук Максим | Кравченко Т.М. | ||
11 | І | Коваль Катерина | Кравченко Т.М. | ||
11 | ІІ | Зінченко Віктор | Кравченко Т.М. | ||
7. | Правознавство | 9 | ІІ | Войтович Богдан | Іванишин О.О. |
10 | ІІІ | Марценюк Діана | Іванишин О.О. | ||
11 | І | Коваль Катерина | Іванишин О.О. | ||
11 | ІІІ | Шевчук Ірина | Іванишин О.О. | ||
8. | Англійська мова | 8 | ІІІ | Болістовська Анастасія | Кучинська Л.П. |
9 | ІІІ | Сторожук Анастасія | Майченко Т.І. | ||
10 | ІІ | Ковальчуковська Тетяна | Кучинська Л.П. | ||
10 | ІІ | Марценюк Діана | Кучинська Л.П. | ||
9. | Трудове навчання | 8 | ІІІ | Богач Ірина | Мацібора Р.Л. |
10 | ІІІ | Круковська Анастасія | Мацібора Р.Л. | ||
8 | ІІІ | Лучко Віталій | Бойцун О.Д. | ||
11 | ІІ | Політанський Ілля | Бойцун О.Д. | ||
10. | Математика | 9 | ІІІ | Войтович Богдан | Войтович Л.В. |
11 | ІІІ | Зінченко Віктор | Дідух О.Г. |
Коментарi